En iyi veri merkezleri

Global standartlar ve inanılmaz performansla, rakiplerimize kıyasla% 45'e kadar ölçeklenebilirlik ve kontrol ile birleşti. Veri merkezlerimiz, sunucularınıza kesintisiz erişim sağlamak için dünya genelinde yayılmıştır. ACTIVE-ACTIVE ve ACITVE-PASSIVE dahil olmak üzere çeşitli DR seçenekleriyle, sunucularımız müşterilerimize en üst düzeyde tatmin edici özellikler sağlar.

Türkiye
İngiltere
Fransa
New York

Veri Merkezleri

Tercih ettiğimiz veri merkezleri hakkında detaylı bilgiye aşağıdan temin edebilirsiniz.Netdirekt (Türkiye)

Netdirekt, Izmir'de kendi binası içerisindeki; 1250 m² kapasiteli veri merkeziyle, veri merkezi hizmetleri sunmaktadır.Türkiye içerisinde TurkTelekom, Süperonline, Vodafone ve yurt dışına bağlantıda Cogent, Telecom Italia, Voxility internet servis sağlayıcılarına olan direk bağlantıları bulunmaktadır.Redstation Veri Merkezi (İngiltere)

Redstation, Iomart Hosting grubuna bağlı olup, Iomart'ın İngiltere genelinde tamamı kendisine ait 8 veri merkezine sahiptir. Sahip oldukları imkanlar dahilinde, İngiltere'nin en iyi veri merkezlerinden biridir.Yine Iomart bünyesinde Rapidswitch gibi bir çok püpüler firmada bulunmaktadırOVH Veri Merkezi (Fransa)

OVH, Fransa merkezli firma olup, Fransa'da ağırlıklı olmak üzere, Avusturalya, Singapur, Almanya, Polonya, Kanada, Fransa, İngiltere'de toplamda 27 veri merkezine sahiptir. Sağladığı hizmetler ve imkanlar dahilinde Avrupa'nın en iyi veri merkesinden biridir.Veri Merkezi (Amerika)

Yakında, Amerika'dan sunduğumuz hizmetlerde tercih ettiğimiz veri merkezi bu bölümde tanıtılacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Destek ekimize ulaşın

7/24 Türkiye merkezli Email/Ticket desteği veya hemen arayın +90-212-951-0030 +90-212-951-0030