En Ucuz SSL Sertifikaları!

Web sitenizi ve müşteri bilgilerinizi güvenle koruyup, Google aramalarında rakiplerinizi geride bırakın!

Ziyaretçilerinize güven verin, Web sitenizi Google dostu güvenlik yapısına kavuşturun

image description

Piyasa koşullarını zorlayan fiyatlarımız ile SSL sertifikaları

 • 67,50 TL'den başlayan SSL Sertifikaları
Comodo SSL Sertifikaları


 • 60,00 TL'den başlayan SSL Sertifikaları
GoGetSSL Sertifikaları

 • 127,50 TL'den başlayan SSL Sertifikaları
RapidSSL Sertifikaları

 • 572,00 TL'den başlayan SSL Sertifikaları
GeoTrust SSL Sertifikaları


 • 364.00 TL'den başlayan SSL Sertifikaları
Thawte SSL Sertifikaları

En Ucuz SSL

 • Anında Kurulum!
 • Belge Gerektirmez
 • Tüm Bankalarla Uyumlu

60 TL / Yıllık 67 TL

Sipariş Ver

En Ucuz Wildcard SSL

 • Anında Kurulum!
 • Belge Gerektirmez
 • Tüm Bankalarla Uyumlu

585,00 TL / Yıllık 832,00 TL

Sipariş Ver

En Ucuz EV SSL

 • Belge Gerektirir!
 • Yeşil Bar (Firma Doğrulama)
 • Tüm Bankalarla Uyumlu

910,00 TL / Yıllık 1170,00 TL

Sipariş Ver

SSL Sertifikaları, Sıkça Sorulan Sorular

SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

Belge gerektirmeyen SSL Sertifikalarında, oluşturulan CSR'nin sisteme yüklenmesi ve online email,web veya dns onayının gerçekleştirilmesini takiben 1-10 dakika içerisinde otomatik aktif edilmektedir. Belge gerektiren SSL sertifikalarının kurulumu 5 iş günü içerisinde tamamlanabilmektedir. Detaylar için lütfen irtibat kurunuz.

Google SSL(HTTPS://) ile çalışan web sitelerine arama sonuçlarında öncelik vereceğini açıkladı: http://googlewebmastercentral.blogspot.com.tr/2014/08/https-as-ranking-signal.html

SSL sertifikası sağlayıcı firmaları dijital kimliğinizi yansıtan kredi kartı bilgilerinizin çalıntı durumu yaşanması durumunda sağlayıcı firmanın belirlediği sigorta bedeline denir. Örnek olarak Comodo SSL 1.750.000$’ a kadar garanti teminatı sunmaktadır.

evssl

En üst seviye güven ürünü olarak tasarlanan EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir.
EV ibaresine sahip olan sertifikalar "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile diğer SSL setifikalarından farklı olarak tarayıcının adres çubuğunda görüntülenen özel bir güven logosuna sahip, bu sayede kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.
EV SSL kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner. Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği dikkat çekici bir şekilde gösterilir. Bu doğrulama sayesinde kimlik hırsızlıklarına karşı etkin bir önlem almış olursunuz.

SSL sertifikanızı yanlışıkla silmeniz durumunda, teknik destek ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekstra bir ücret ödemeden sertifikanızı talep edebilirsiniz..

Yardıma mı ihtiyacınız var? Destek ekimize ulaşın

7/24 Türkiye merkezli Email/Ticket desteği veya hemen arayın +90-212-951-0030 +90-212-951-0030