PlusWeb Satış Ortaklığı - Servislerimizi Önerin

Satış ortaklığı programıyla bizi arkadaşlarınıza önerin. Yardım ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

  • Ücretsiz Üye Olun
  • Eşsiz Ortaklık Bağlantınızı Alın
  • Kolayca Para Kazanın
image description

Satış Ortaklığı Programı nasıl çalışır?

İnternetten para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İnternetten para kazanma yolları adımlarını takip ederek, en iyi ve en çok ödeyen satış ortaklığı (affiliate marketing) programıyla kısa sürede internetten üzerinden para kazanmaya başlayacaksınız.

En iyi ödeme yapan satış ortaklığı programa katılmak ve Kulübünün bir parçası olmak yalnızca bir dakika sürer.

EŞSİZ ORTAKLIK BAĞLANTINIZI ALIN

Eşsiz ortaklık bağlantınızı web sitenize ekleyin, arkadaşlarınızla veya forumlarda paylaşın ve insanları PlusWeb web sitesine yönlendirmeye başlayın

KOMİSYONLARINIZI ALIN

Satmış olduğunuz ürüne bağlı olarak %25'e varan oranlarda komisyon elde edersiniz.

Yıllar Boyu Kazanç

PlusWeb ürünleri yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır, ayrıca yüksek müşteri memnuniyeti oranı sayesinde yönlendirdiğiniz müşteriler uzun yıllar boyunca hizmet almaya devam edecektir. Yönlendirdiğiniz müşteriler alışverişlerinden, ortağımız olarak sizde yıllar boyu kazanmaya devam edeceksiniz.

Alternatif Kazanç Yöntemleri

Satış ortaklığı programımız sadece referans link ile sınırlı değildir. Potansiyel müşterileri sadece herhangi bir sayfamıza referans kodu ile göndererek, size verebileceğimiz banner veya hazır text mesajlar ile yada kendiniz özelleştirebileceğiniz size tanımlanmış indirim kuponlarını dağıtarak bize yönlendirebilirsiniz.

Her Satıştan Kazanın

Yönlendirdiğiniz her müşteri sizin için kalıcı bir kazanç kaynağıdır, müşterilerin sadece ilk satın aldıkları ürünlerden değil, ömür boyu her satın aldığı ortaklık sistemine dahil üründen kazanmaya devam edin.

Sık Sorulan Sorular

Ortaklık programımız ile ilgili sıkça sorulan soruların bazılarının cevaplarını bulabilirsiniz.

PlusWeb satış ortaklığı programı, programa dahil olan ortakların referansı ile üye olan kullanıcıların yaptıkları alışverişlerden komisyon kazandıran bir sistemdir. PlusWeb ortaklık sistemi, diğer ortaklık sistemlerinden farklı bir sistemle çalışmaktadır. Standart ortaklık sistemlerinde, ortağın referansı ile alışveriş yaptığında komisyon kazanılır. PlusWeb ortaklık sisteminde referans ile siteye üye olan kullanıcın hesabı, satış ortağının hesabına bağlanır. Bu sayede üyenin 3 yıl boyunca her yaptığı alışverişte ve hizmet yenilemelerinde satış ortağımız para kazanmaya devam eder.

PlusWeb üyelerinin tamamı müşteri panellerinden ortaklık hesaplarını aktif edebilirler. Ortaklık hesapları aktif olan kullanıcılar bir ORTAKLIK NO (AFFILIATE ID) sahibi olurlar.
AFFILIATE ID ile siteye yönlendirilen tüm ziyaretçilerin bilgisayarlarına ziyaretçiyi 30 gün takip edecek bir cookie bırakılır. Ziyaretçi 30 gün içinde üye olduğu taktirde ortak hesabına bağlanır. Ayrıca üyelik sırasında "Referans Kodu" alanına AFFILIATE ID girilerek yapılan üyeliklerde de üye satış ortağının hesabına bağlanır.
Ortaklık sisteminden kazanç sağlayabileceğiniz bir diğer yöntem, ortaklık panelinizden oluşturabileceğiniz indirim kuponlarını potansiyel müşterilere dağıtmaktır. Bu yöntemde de diğer yöntemler gibi sizin indirim kuponunuzu kullanan üye hesabı sizin ortaklık sisteminize bağlanır.

Tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin belli bir süre koşulsuz iade hakkı vardır. Yönlendirdiğiniz müşterinin alışverişlerinden kazanç hak etmeniz için bu iade sürecinin tamamlanması gerekmektedir.
Ayrıca müşterilerimiz geçerli bir sebep sunarak hizmetlerini iptal edip yaptıkları ödemeyi geri alabilirler, bu durumda iade edilen ödemeden hak ettiğiniz kazanç hesabınızdan düşülür. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda, hesabınıza eksi bakiye olarak yansır.

Ortaklık sisteminden kazanç elde edebilmeniz için web sitesi sahibi olmanız gerekmiyor, sadece tanıdıklarınıza referans id vererek yada Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlarda tanıtım yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Kazandığınız ödemeyi kredi olarak sisteme ekleyebilir bu parayla hizmet satın alabilirsiniz.
Kazandığınız ödemeyi banka hesabına çekmek isterseniz, ödeme tutarı kadar firmamıza KDV dahil fatura kesmeniz gerekir.
Eğer bir şirket değilseniz, fatura kesemiyorsanız kazandığınız ödemeyi banka hesabınıza gönderebilmemiz için gider pusulası düzenlenmesi gerekir. Bu gider pusulası ile ilgili vergiler size gönderilecek ödemeden düşülecektir.

Üyeler, beyan edilen bilgilerin doğruluğunu ve bununla ilgili sorumluluğu tek taraflı olarak kabul ederler.
PlusWeb, beyan edilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmek durumunda değildir.
PlusWeb, yelik bilgilerinde şüpheli bir durumla karşılaşması durumunda ilgili kişiden bilgileri belgeleyerek doğrulamasını isteyebilir.
Yanlış beyanla üye olduğu tespit edilen üyelerin üyelikleri, aldığı hizmetler ve hak edişleri geriye dönük olarak iptal edilir.
Yanlış beyanla ortaya çıkacak hukuki sorunlarda tüm sorumlu tek taraflı olarak beyanı yapan üyedir. PlusWeb, bu konuda hiçbir biçimde sorumlu değildir.
Yasalara ve genel ahlaki kurallara uygun olmayan içeriğe sahip siteler üzerinden gönderilen referanslar geçersizdir. Bu tür sitelerden üye gönderen ortakların bakiyeleri silinip ortaklık hesapları kapatılır.
PlusWeb, Satış Ortaklığı Programı’na dâhil olan sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Spam ve diğer illegal yollarla üye yapan, yaptıran kişilerin üyelik ve hak edişleri silinecektir. PlusWeb olarak spam için tolerans göstermiyoruz.
Üyeliği onaylanmayan veya şüpheli görülen kişilerin üyeliğinden prim kazanılamaz.
Alınan ürün, servis veya hizmete itiraz ve bu yönde ücret iadesi talebi gelir ise alışveriş nedeniyle hesabınıza eklenen satış ortaklığı kredi payı hesabınızdaki bakiyeden düşülecektir.
PlusWeb Satış Ortaklığı Programı’na ilişkin şartlarda gerekli gördüğü değişikliği yapar.
PlusWeb Satış Ortaklığı Programı’na dâhil olan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Satış Ortaklığına Başlayın!

Satış ortaklığına dahil olarak siz de hemen para kazanmaya başlayın!