PlusWeb Hakkında

PlusWeb olarak 2017 yılından itibaren ‘herkes için sorunsuz hizmet’ politikamızla her ülkeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Gelişen teknolojinin sunduğu imkanlarla kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek mümkün olan en iyi teknolojiyi ve imkanı kullanmak değişmez ilkemizdir. Müşterilerimize sunduğumuz ‘özel ihtiyaçlara özel çözümler’ ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak en uygun fiyatlandırmayı sunmaktayız. Ekibimizin sahip olduğu tecrübe ve diğer ekip arkadaşlarıyla anlık iletişim imkanı sayesinde en zorlu problemler bile kısa sürede çözüme ulaşmaktadır.

image description

Ekibimiz

Çok Yakında.

Neden PlusWeb?

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz 7 gün 24 saat esasına dayalı olarak sunduğumuz teknik desteğimizdir. Teknik destek birimimiz dijital bir acil servis olduğunun bilincinde olarak her zaman yanınızda!.

Yüksek Performans ve Yedeklilik!

Üst düzey network ile güvenli alt yapı üzerinden hizmet sağlanmaktadır. İş sürekliliğini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen PlusWeb, veri merkezi alt yapısını dünya standartlarında ve tamamen N+1 yapıda birebir yedekli inşaa etmiştir.

Almış olduğunuz hizmet ne olursa olsun profesyonel ekibimiz size 7/24 destek sunmaktadır.

Müşteri Yorumları

PlusWeb olarak müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Sizlere iyi ve kaliteli hizmet sağlayarak sitelerinizi güvenle kullanmanıza olanak sağlamayı hedeflemekteyiz. .

Yardıma mı ihtiyacınız var? Destek ekimize ulaşın

7/24 Türkiye merkezli Email/Ticket desteği veya hemen arayın +90-212-951-0030 +90-212-951-0030