PlusWeb Anti-DDOS & BOTNET

DDoS koruma çözümleri sunucularınıza gelen siber saldırıları engellemenizi ve zararlı trafiğin sunucularınıza ulaşmasını engeller. Anti-DDOS çözümlerimiz ile Layer2-3-4 türevindeki bir çok saldırı için %90 a varan çözümler sunmaktayız. Layer7 katmanındaki HTTP, HTTPS saldırılarında ise sağladığımız yazılımsal destek ile %95'e varan koruma imkanı sunulmaktadır.

image description

Anti-DDOS & BOTNET Koruma Politikası

Özel yazılım çözülümleri, fiziksel firewall cihazları ve routerlarımızın desteğiyle siber saldırıları sunucularınıza ulaşmadan engelleyerek sizin işinize konsantre olmanızı sağlıyoruz.

 • Türkiye Lokasyon - Standart Koruma - Ücretsiz

  Türkiye lokasyondaki tüm sunucular üzerinde bulunmaktadır. Genel network stabilitesinin sağlanması amacıyla herhangi bir IP adresi üzerine DDoS saldırıları tespit edildiğinde ilgili IP adresi otomatik olarak 3 Gbit In-line DDOS korumasına otomatik olarak yönlendirilmektedir. Bu kapasite aşılması halinde Ip adresi yurtdışı erişimi otomatik olarak kapatılmaktadır. Saldırı sona erdiğinde yurtdışı erişimi yine otomasyona bağlı olarak açılmaktadır. Tamamen otomasyona bağlıdır.

 • Avrupa/Amerika Lokasyon - Standart Koruma - Ücretsiz

  İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada ve Amerika lokasyon sunucular üzerinde bulunmaktadır. Genel network stabilitesinin sağlanması amacıyla herhangi bir IP adresi üzerine DDoS saldırıları tespit edildiğinde ilgili IP adresi otomatik olarak 1 Tbit In-line DDOS korumasına otomatik olarak yönlendirilmektedir.

 • Türkiye Lokasyon - İleri Seviye Koruma - Ücretli

  Türkiye lokasyondaki tüm sunuculara ilave olarak, 1 Tbit'e kadar DDOS korumasına sahip özel ip adresleri kiralayabilmektesiniz. Türkiye lokasyondaki uygun fiyatlara sahip sunucularımızı bu sayede, çok daha yüksek kapasitelerde DDOS koruma hizmeti ile kullanabilmektesiniz. Sipariş esnasında IP sayısına göre uygun fiyatlar ile IP adresleri ekleyebilirisiniz.

 • Layer7 - HTTP, HTTPS GET / POST Koruma - Ücretli

  Linux tabanlı özel yazılım çözülümleri ile tüm lokasyonlarda Layer7 DDOS koruma çözümümüzden çok uygun fiyat ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kiraladığınız Sanal Sunucu veya Kiralık Sunucu siparişi esnasında paketinize ilave olarak ekleyebilirsiniz. Layer7 katmanındaki HTTP, HTTPS saldırılarında ise sağladığımız yazılımsal destek ile %95'e varan koruma imkanı sunulmaktadır

Yardıma mı ihtiyacınız var? Destek ekimize ulaşın

7/24 Türkiye merkezli Email/Ticket desteği veya hemen arayın +90-212-951-0030 +90-212-951-0030